Šaltą dušą gavęs „Real“ galop sudorojo varžovus vietiniame fronte

Pergalę Ispanijos futbolo čempionate „La Liga“ iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri 4:1 įveikė Barselonos „Espanyol“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje įvarčių užfiksuota nebuvo, o 54-ąją minutę netikėtai džiaugėsi „Espanyol“: „Real“ vartininkas Thibaut Courtois nesugebėjo tinkamai atremti varžovų smūgio ir kamuolys nuo vartų sargo kojos įriedėjo į vartus (1:0).

Visgi netrukus panašus epizodas įvyko kitoje aikštelės pusėje: Jude'as Bellinghamas smūgiavo ir „Espanyol“ vartininkas Joanas Garcia nesugebėjo pagauti kamuolio. Tuo pasinaudojo Dani Carvajalis ir nukreipė kamuolį į vartus 58-ąją minutę (1:1).

Po šio įvarčio „Real“ perlaužė rungtynes: 75-ąją minutę rezultatą persvėrė Rodrygo (2:1), 78-ąją pasižymėjo Vinicius Junioras (3:1), o tašką baudiniu 90-ąją minutę padėjo Kylianas Mbappe (4:1).