„Sampdoria“ ir Stankevičius nepateko į UEFA Čempionų lygos turnyro grupių varžybas (video)

Antradienį atsakomosiose 2010–2011 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro ketvirtojo kvalifikacinio etapo rungtynėse Genujos „Sampdoria“ (Italija) su Mariumi Stankevičiumi namie po pratęsimo 3:2 (2:0, 3:1) įveikė Brėmeno „Werder“ (Vokietija) klubą, tačiau nepateko į grupių varžybas.
„Sampdoria“ nesugebėjo prasibrauti į UEFA Čempionų lygos turnyro grupių varžybas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kovą prestižiškiausiame Senojo žemyno futbolo turnyre tęs Vokietijos pirmenybių bronzos medalininkė, prieš savaitę namuose pirmąjį susitikimą laimėjusį 3:1. Lietuvis žaidė visą susitikimą.

„Sampdoria“ sėkmingai pradėjo atsakomąsias rungtynes ir jau tryliktą minutę po dviejų tikslių Giampaolo Pazzinio (8 ir 13 min.) smūgių buvo likvidavusi atsilikimą ir susikūrusi sau palankų bendrą dviejų susitikimų rezultatą, o 85 minutę Antonio Cassano įmušė trečiąjį įvartį į svečių vartus ir bendras mačo rezultatas tapo 4:3 Italijos klubo naudai.

Tačiau per teisėjo kompensuotą laiką Markus Rosenbergas (90+3 min.) įmušė įvartį į šeimininkų vartus ir bendras mačo rezultatas tapo lygus 4:4, o komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmė šypsojosi svečiams – pergalingą įvartį įmušė Claudio Pizarro (100 min.).

Antradienį sužaistos dar ketverios atsakomosios atkrintamojo etapo rungtynės, po kurių vietas UEFA Čempionų lygos grupių varžybose užsitikrino Brelgrado „Partizan“ (Serbija), Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), „FC Basel 1893“ (Šveicarija) ir „SC Braga“ (Portugalija) klubai:

„RSC Anderlecht“ (Belgija) – Brelgrado „Partizan“ (Serbija) 2:2 (0:1, 2:2)
Pirmosios rungtynės – 2:2. 11 m baudinių seriją 3:2 laimėjo „Partizan“.