Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Savo pranašumą finale įrodęs Madrido „Real“ iškovojo Ispanijos Supertaurę

Sekmadienio vakarą Saudo Arabijos sostinėje Rijade finišavo Ispanijos futbolo Supertaurės turnyras, kurio didžiajame finale Madrido „Real“ futbolininkai užtikrintai 2:0 susitvarkė su Bilbao „Athletic“.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Real CF

Po vienerių metų pertraukos į Saudo Arabiją sugrįžęs Ispanijos Supertaurės turnyras ir vėl tapo sėkmingu karališkajam klubui.

Carlo Ancelotti auklėtiniai į priekį išsiveržė 38-ąją minutę – Rodrygo atliko puikų perdavimą Lukai Modričiui, o kroatas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir įsirašė į turnyro rekordų knygas.

36-erių saugas tapo vyriausiu futbolininku per visą Ispanijos Supertaurės turnyrą, kuriam pavyko pelnyti įvartį.

Madrido ekipos šansai iškovoti trofėjų dar labiau ūgtelėjo po pertraukos – 52-ąją minutę Karimas Benzema šaltakraujiškai realizavo 11 metrų baudinį.

Pusfinalio susitikime baskams iškovoti pergalę užteko įspūdingos penkių minučių atkarpos mačo pabaigoje, o į panašų scenarijų „Athletic“ taikėsi ir finale, tačiau čia savo žodį tarė Thibaut Courtois.

Už paskutinės vilties žaidimą ranka savo baudos aikštelėje 87-ąją minutę Ederiui Militao buvo parodyta raudona kortelė, o finalo atmosfera staigiai atgijo.

Visgi prie 11 metrų žymės stojusio Raulio Garcios smūgį atlaikė T.Courtois, o po keleto minučių „Real“ pradėjo savo šventę.

Madrido ekipa šalies Supertaurę laimėjo 12-ąjį sykį klubo istorijoje. Rekordas tebepriklauso „Barcelona“ (13) klubui.

Praėjusiais metais šiame turnyre triumfavusi Bilbao „Athletic“ taikėsi į ketvirtą trofėjų.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant