Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Senegalo futbolininkai antrą kartą istorijoje pateko į pasaulio čempionatą

Senegalo futbolininkai po 16 metų pertraukos ir antrą kartą istorijoje pateko į pasaulio futbolo čempionato finalinį etapą, kuris 2018 metais vyks Rusijoje.
Senegalo futbolininkai
Senegalo futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Afrikos futbolo konfederacijos (CAF) atrankos rungtynėse Senegalas 2:0 įveikė Pietų Afrikos rinktinę ir užsitikrino pirmą vietą D grupėje.

12-ą minutę Diafra Sakho iš „West Ham“ klubo pasižymėjo po „Liverpool“ legionieriaus Sadio Mane perdavimo, o 38-ą minutę Thamsanqa Mkhize nukreipė kamuolį į savus vartus.

Šias rungtynes Senegalas jau buvo laimėjęs 2:1 praėjusių metų lapkritį, tačiau nuspręsta jas peržaisti po to, kai mačui teisėjavęs Josephas Lamptey dėl manipuliacijų futbole buvo suspenduotas visam gyvenimui.

„Scanpix“ nuotr./Senegalas – Pietų Afrikos respublika

11 taškų per penkerias rungtynes surinkę senegaliečiai grupėje aplenkė Žaliojo Kyšulio salų (6 taškai), Burkina Faso (6) ir PAR (4) rinktines.

Vienintelį kartą pasaulio čempionate Senegalas žaidė 2002 metais. Japonijoje ir Korėjoje vykusiame čempionate senegaliečiai startavo įspūdingai – įveikdami titulą gynusius prancūzus. Vėliau aštuntfinalyje eliminavo švedus, bet ketvirtfinalyje nusileido Turkijai.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?