Senelio ir tėčio pėdomis: jauniausiasis Maldini pelnė pirmą įvartį „AC Milan“ klube

Cesare Maldini, Paolo Maldini, o dabar ir jaunasis Danielis pratęsė gilias Maldini šeimynos tradicijas legendiniame „AC Milan“ klube.
Danielis Maldini
Danielis Maldini / „Scanpix“ nuotr.

19-metis D.Maldini šeštadienį įvykusiose „Serie A“ rungtynėse trenerio Stefano Pioli pasitikėjimą pateisino su kaupu – pirmą kartą startinėje vienuolikėje atsidūręs jaunuolis pelnė ir pirmą savo įvartį.

Išvykos rungtynėse prieš „Spezia“ D.Maldini išvedė savo ekipą į priekį 48-ąją minutę, kuomet po Pierre'o Kalulu perdavimo nepaliko jokių šansų varžovų vartų sargui pelnydamas įvartį galva.

Toks jaunuolio driokstelėjimas patiko ir tribūnose savo sūnaus pasirodymą stebėjusiam Paolo Maldiniui.

Rungtynių pabaigoje ekipos apsikeitė tiksliais smūgiais, bet nuaidėjus finaliniam švilpukui pergalę rezultatu 2:1 šventė svečiai iš Milano.

Priminsime, kad Danielio tėtis Paolo „AC Milan“ spalvas gynė net 24-erius metus ir iš viso sužaidė 901 rungtynes. Šiuo metu jis eina klubo techninio direktoriaus pareigas.

Puolėjo pozicijoje rungtyniaujančio talento senelis Cesare šiame klube žaidė 12 metų, per kuriuos sudalyvavo 384 mačuose.

16 taškų per šešerias rungtyne surinkęs „AC Milan“ klubas šiuo metu pirmauja „Serie A“ pirmenybėse.