Senoliai herojai: L.Modričius ir C.Ronaldo mušė pergalingus įvarčius Tautų lygoje

UEFA Tautų lygos elitiniame divizione sekmadienį sužaisti keturi mačai. Pergales iškovojo Kroatija, Danija, Ispanija ir Portugalija, o veteranai Luka Modričius ir Cristiano Ronaldo mušė pergalingus įvarčius.

Portugalai namuose 2:1 palaužė škotų pasipriešinimą.

Škotija pirmavo po Scotto McTominay įvarčio, pelnyto jau 7-ą rungtynių minutę, ir tik antrajame kėlinyje Portugalija atstatė pusiausvyrą.

Rezultatą 54-ą minutę išlygino Bruno Fernandesas.

Pergalingą įvartį 88-ą minutę pelnė Cristiano Ronaldo, kuris aikštėje pasirodė tik po pirmojo kėlinio.

Tai 901-asis CR7 karjeros įvartis oficialiose rungtynėse.

Kitose grupės rungtynėse Kroatija namuose 1:0 įveikė Lenkiją. 52-ą minutę baudos smūgį realizavo nesenstantis Luka Modričius, meistriškai perkėlęs kamuolį per „sienelę“.

Standings provided by Sofascore
„Scanpix“ nuotr./Luka Modričius

Tuo metu ispanai sumušė keturis įvarčius Šveicarijoje, nors didžiąją rungtynių dalį žaidė be vieno žaidėjo.

Įvykiai Ženevoje ėmė rutuliotis vos prasidėjus rungtynėms. 4-ą minutę Joselu po Lamine'o Yamalio perdavimo pasiuntė kamuolį į šveicarų vartų tinklą ir ispanai išsiveržė į priekį.

8-ą minutę VAR neįskaitė šveicarų įvarčio, kurį buvo pelnęs Bečiras Omeragičius.

13-ą minutę Fabianas Ruizas ispanų persvarą padidino, tačiau 20-ą minutę svečiai liko žaisti dešimtyje, kai Robinas Le Normandas buvo nubaustas raudona kortele už paskutinės vilties pražangą.

„Scanpix“ nuotr./Robino Le Normando pražanga

Pasinaudoti kiekybine persvara šveicarams pavyko 41-ą minutę, kai pasižymėjo Zeki Amdouni.

Vis dėlto mačo pabaigoje taškus ant „i“ dėliojo ispanai. 77-ą minutę dar kartą po Ferrano Torreso perdavimo pasižymėjo F.Ruizas, o 80-ą minutę įmušė ir pats F.Torresas. Ispanai laimėjo 4:1.

Kitose grupės rungtynėse Danija namuose 2:0 įveikė Serbiją. Įvarčius pelnė Albertas Gronbaekas (36 min.) ir Yussufas Poulsenas (61 min.).