Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Sensacija „Euro 2024“ atrankoje – Škotija tėškė antausį Ispanijai

2024 m. Europos futbolo čempionato atrankoje antradienio vakarą sužaisti septyni susitikimai, o netikėčiausias rezultatas užfiksuotas Glazge.

A grupės rungtynėse Škotijos rinktinė namuose 2:0 nugalėjo Ispaniją.

Abu įvarčius škotams įmušė „Manchester United“ saugas Scottas McTominay'us – jis pasižymėjo 7 ir 53 minutėmis.

Šis žaidėjas du įvarčius pelnė ir per pirmąsias „Euro 2024“ atrankos rungtynes su Kipru, nors prieš tai Škotijos rinktinėje per karjerą buvo pasižymėjęs vos sykį.

Ispanams tai pirmoji nesėkmė atrankose nuo 2021 m. rugsėjo, kai jie nusileido Švedijai.

Kitose šios grupės rungtynėse po tašką pasidalino Sakartvelas ir Norvegija – komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Norvegų gretose dėl traumos nežaidė ryškiausia šalies futbolo žvaigždė Erlingas Haalandas.

D grupėje svarbią pergalę pasiekė Kroatija, svečiuose 2:0 įveikusi Turkiją.

Kroatams abu įvarčius po Mario Pašaličiaus perdavimų mušė Mateo Kovačičius (20 ir 45+4 min.).

Pirmajame atrankos mače Kroatija nesugebėjo įveikti Velso (1:1).

Velsiečiai antrajame ture namuose 1:0 įveikė latvius. Vienintelį Kardifo stadiono šeimininkų įvartį 41-ą minutę pelnė Kiefferis Moore'as.

Latviams tai buvo pirmosios rungtynės šiame atrankos cikle.

Labiausiai intrigavusi I grupės akistata vyko Ženevoje, kur šeimininkė Šveicarija 3:0 sutalžė Izraelį.

Įvarčius šveicarams pelnė Rubenas Vargasas (39 min.), Zemki Amdouni (47 min.) ir Silvanas Widmeras (52 min.).

Kitose grupės rungtynėse Rumunija 2:1 nugalėjo Baltarusiją, o Kosovas ir Andora sužaidė lygiosiomis 1:1.

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius