Sensacija Ispanijoje: lyderis „Atletico“ gavo įvartį iš aikštės vidurio ir prapylė namuose

Sensacija šeštadienio vakarą užfiksuota Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 24-ajame ture. Lyderis Madrido „Atletico“ 0:2 namuose pralaimėjo Valensijos „Levante“ ekipai.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / „Scanpix“ nuotr.

24-ąją minutę pasižymėjo Jose Moralesas, o antrąjį įvartį jau penktą pridėto laiko minutę iš aikštės vidurio įmušė Jorge de Frutosas, nes „Atletico“ vartininkas Janas Oblakas buvo atbėgęs prie varžovų vartų ir nespėjo sugrįžti.

Tai buvo vos antra Diego Simeone auklėtinių nesėkmė šį sezoną ir pirmasis pralaimėjimas namuose.

Antroje pozicijoje užimantį Madrido „Real“ kita sostinės komanda dabar lenkia šešiais taškais.

Madride triumfavusi „Levante“ yra aštunta.

Kitame jau pasibaigusiame šeštadienio mače „Elche“ 1:0 nugalėjo „Eibar“ futbolininkus.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?