Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Sensacija Vokietijos taurės aštuntfinalyje – išmesta Dortmundo „Borussia“

Antradienio vakarą sensacija užfiksuota Vokietijos taurės aštuntfinalyje, kur titulą gynusi Dortmundo „Borussia“ 1:2 svečiuose pralaimėjo tik antrajame pagal pajėgumą divizione žaidžiančiam Hamburgo „St.Pauli“ klubui.
Axelis Witselis
Axelis Witselis / Imago / Scanpix nuotr.

Šeimininkus 4-ąją dvikovos minutę į priekį išvedė Togo puolėjas Etienne'as Amenyido, o 40-ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Axelis Witselis ir „Borussia“ padėtis tapo nepavydėtina.

58-ąją minutę Erlingas Haalandas sugebėjo realizuoti baudinį ir atgaivino intrigą, bet nuo fiasko Dortmundo ekipa neišsigelbėjo.