Septyni! „Liverpool“ futbolininkai užliejo „Manchester United“ įvarčių jūra

„Liverpool“ komanda sužaidė tobulas rungtynes, o Mohamedas Salahas tapo klubo rekordininku pagal Anglijos futbolo lygoje pelnytus įvarčius, kai sekmadienį šeimininkai septyniais įvarčiais pavaišino „Manchester United“.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Manchester United“ patyrė pažeminimą 0:7 sekmadienį Liverpulyje, nors mačo pradžia tokios tragedijos nežadėjo.

Bruno Fernandesas ir Marcusas Rashfordas neišnaudojo progų, o „Liverpool“ pirmą įvartį pelnė likus porai minučių iki pertraukos, kai Nyderlandų rinktinės puolėjas Cody Gakpo tiksliai pabaigė šeimininkų ataką.

Antrajame kėlinyje vyko vienos komandos šou.

47 minutę Darwinas Nunezas galva pramušė Davido de Gea saugomus vartus.

C.Gakpo pelnė antrą savo įvartį ir trečią rungtynėse 50 minutę.

66 minutę įvartį šventė M.Salahas, o netrukus dar vieną įmušė ir D.Nunezas.

M.Salahas 83 minutę pelnė šeštąjį komandos įvartį ir tapo daugiausiai įvarčių „Premier“ lygoje pelniusiu „Liverpool“ žaidėju.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mohamedas Salahas

Egiptietis užfiksavo 129-ąjį savo įvartį Anglijos lygoje, aplenkęs Robbie Fowlerį.

O paskutinį – septintąjį įvartį pelnė Roberto Firminho, savaitgalį paskelbęs, kad po sezono paliks Liverpulio klubą.

Po pergalės 7:0 „Liverpool“ taikosi į pirmąjį ketvertą ir vietą kito sezono Čempionų lygoje.

Jurgeno Kloppo treniruojama komanda lieka penkta, bet nuo ketvirtą vietą užimančios „Tottenham Hotspur“ atsilieka tik 3 taškais.