Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Serie A“ pirmenybėse – „Inter“ pergalė ir žingsnis į virūnę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse lyderių poziciją po sekmadienio vakaro pergalės užsiėmė Milano „Inter“ komanda.
Lautaro Martinezas
Lautaro Martinezas / „Scanpix“ nuotr.

Simone Inzaghi auklėtiniai namuose 4:0 nugalėjo „Cagliari“ ekipą.

Į priekį čempionų titulą ginančius juodai mėlynus išvedė Lautaro Martinezas, pasižymėjęs 29-ąją minutę po Hakano Čalhanoglu perdavimo.

L.Martinezas galėjo padvigubinti skirtumą prieš pertrauką, bet 44-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Vis dėlto antrasis įvartis krito greitai antrajame kėlinyje – 50-ąją minutę Nicolo Barella perdavimą įvarčiu pavertė Alexis Sanchezas.

„Inter“ vakarėlis tęsėsi 66-ąją minutę, kuomet įvartį pelnė H.Čalhanoglu, o vos po dviejų minučių dar kartą kamuolį į tinklą pasiuntė L.Martinezas.

„Inter“ po 17 turų turi 40 taškų ir palypėjo į pirmąją vietą Italijos čempionate, antras – kitas to paties miesto klubas „AC Milan“, turintis 40 taškų. Tiesa, pastaroji ekipa šeštadienį pabėrė taškų rungtynėse su „Udinese“ – sužaidė 1:1 ir užleido lyderių poziciją.