„Serie A“ titulą ginantis „Napoli“ turėjo pavargti, bet startavo pergale

Victoras Osimhenas įmušė du įvarčius ir padėjo Italijos „Serie A“ čempiono titulą ginančiam „Napoli“ šeštadienį pergale 3:1 prieš naujokę „Frosinone“ pradėti naują sezoną.
„Napoli“
„Napoli“ / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusį sezoną 26 įvarčius įmušęs nigerietis pasižymėjo po kartą abiejuose kėliniuose.

Tiesa, svečiams nebuvo lengva, nes jau septintą minutę kiek netikai „Frosinone“ išsiveržė į priekį, kai baudos smūgiu pasižymėjo Abdou Harroui.

Tai buvo pirmosios „Napoli“ naujojo trenerio Rudi Garcia rungtynės vadovaujant čempionų komandai. Jis tarpsezonio metu pakeitė Luciano Spalletti.

Priminsime, kad pastarasis treneris išėjo kūrybinių atostogų, tačiau visai neseniai buvo paskirtas Italijos rinktinės naujuoju treneriu, kai šį postą netikėtai paliko Roberto Mancini.