Šešių įvarčių spektaklyje „Juventus“ prarado taškus

Trečiadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaisti septyni 33-ojo turo susitikimai. Čempionato lyderis Turino „Juventus“ prarado taškus svečiuose žaisdamas su vidutinioku „Sassuolo“ – 3:3.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Turino po Paulo Dybalos (6 min.) ir Gonzalo Higuaino įvarčių (12 min.) užtikrintai pirmavo ir atrodė, kad nesunkiai įsirašys tris taškus, tačiau antrojo kėlinio viduryje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Dar iki pertraukos serbas Filipas Djuričičius (29 min.) rezultatą sušvelnino, o vėliau Domenico Berardi (51 min.) ir Francesco Caputo (54 min.) vieną po kito įmušė dar du įvarčius ir „Senoji Sinjora“ atsidūrė besivejančių vaidmenyje.

64-ąją minutę Alexas Sandro dar kartą atstatė pusiausvyrą, bet išplėšti pergalės svečiai nesuspėjo.

Po šių rungtynių „Juventus“ antrojo vietoje esančią Bergamo „Atalanta“ ekipą lenkia 7 taškais.