„Šiauliai“ toliau rodo raumenis: nepaliko vilčių „Hegelmann“ vyrams

A lygos sezono starte toliau nenugalimi yra „Šiauliai“. Mindaugo Čepo auklėtiniai namuose su vėjeliu 3:1 nupūtė Kauno rajono „Hegelmann“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 36-ąją minutę, kuomet Oleksejaus Ščebetuno perdavimu pasinaudojo Danielis Romanovskis. Beje, rungtynių dieną jis gavo kvietimą į Lietuvos rinktinę.

Po pertraukos „Hegelmann“ sugėrė dar du skaudžius smūgius.

O.Ščebetunas atsidūrė gražios „Šiaulių“ atakos smaigalyje ir neklydo 49-ąją minutę, o Deividas Šešplaukis po trijų minučių siuntė kamuolį į tinklą puikiu baudos smūgiu.

Atsakymą varžovams „Hegelmann“ rado 53-ąją minutę. Filipas Dangubičius baudos aikštelėje surado nuo skersinio atšokusį kamuolį ir galva pasiuntė jį į vartus.

„Šiauliai“ lieka nepralaimėję šiame A lygos sezone ir su 7 taškais kyla į pirmąją vietą.

„Hegelmann“ po pergalės pirmajame ture patyrė jau antrą pralaimėjimą paeiliui. Andriaus Skerlos vyrai yra ketvirti, bet kitos komandos savo turo rungtynes dar žais.