Šiaurės Londono derbyje krito reto grožio įvartis, tiksliais smūgiais lijo ir Lesteryje

28-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą papuošė visuomet intriguojantis Šiaurės Londono derbis, kuriame vienas kitam į atlapus kibo „Arsenal“ ir „Tottenham“ klubai. Pergalę rezultatu 2:1 išplėšė „kanonieriai“, tačiau svečių ekipa gali pasiguosti įmušusi reto grožio įvartį.
Sergi Reguilono reakcija į reto grožio Eriko Lamelos įvartį
Sergi Reguilono reakcija į reto grožio Eriko Lamelos įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Susitikimas nominaliems svečiams „Tottenham“ klubui prasidėjo nesėkmingai – traumą patyrė Son Heung-Minas, kurį pakeitė Erikas Lamela.

Būtent argentinietis 33-ąją minutę pelnė turbūt gražiausią sezono įvartį, nustebinęs ne tik varžovus, bet ir savo komandos draugus. Atakuojantis saugas „Spurs“ į priekį išvedė įvartį pelnydamas rabona stiliumi.

„Scanpix“ nuotr./Erikas Lamela

„Emirates“ stadiono šeimininkai po tokio E.Lamelos akibrokšto nesutriko – 44-ąją minutę rezultatą išlygino Martinas Odegaardas, o po pertraukos 64-ąją min. pats baudinį uždirbo ir realizavo Alexandre Lacazette'as.

Nors rungtynių pabaigoje apdainuotasis E.Lamela už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas, „Tottenham“ buvo labai arti išlyginamojo įvarčio.

Iš pradžių H.Kane'o įvartis galva buvo neįskaitytas dėl nuošalės, o po kelių akimirkų puolėjo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

41 tašką savo sąskaitoje turintis „Arsenal“ išlieka dešimtas. „Tottenham“ (45 tšk.) rikiuojasi septintoje pozicijoje.

Sekmadienį įvarčiais prapliupo „Leicester City“ ekipa, namuose net 5:0 sudorojusi absoliučius lygos autsaiderius „Sheffield United“.

„Hat-trick'ą“ nugalėtojams pelnė Kelechi Iheanacho, įvartį pridėjo Ayoze Perezas, o penktasis įvartis krito į savo vartus nuo Ethano Ampadu.