Skandinavijos mūšyje Zlatano Ibrahimovičiaus įvartis įtvirtino Švedijos pergalę

Europos futbolo čempionato atrankoje – Skandinavijos mūšis. Pirmose rungtynėse Stokholme Švedija su Zlatanu Ibrahimovičiumi 2:1 nugalėjo Daniją.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Emilis Forsbergas išvedė švedus į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje 11 metrų baudinį realizavo ir persvarą padvigubino Zlatanas Ibrahimovičius.

Rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino Nicolai Jörgensenas.

G grupėje švedai laimėjo trejas rungtynes ir pralaimėjo dvejas. Tokį patį rezultatą I grupėje pasiekė Danija.

Šią savaitę Z.Ibrahimovičius jau dešimtą kartą buvo paskelbtas Švedijos metų futbolininku. Kitais metais vykstantis Europos čempionatas 34-erių švedui gali būti paskutinis.

Danijos treneris Mortenas Olsenas žada atsisveikinti su komanda po „Euro 2016“.

Atsakomosios rungtynės Danijoje vyks antradienį.