Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Smūgis čempioniškoms ambicijoms: „Borrusia“ apmaudžiai išleido pergalę

Dėl Bundeslygos čempionės titulo su Miuncheno „Bayern“ klubu konkuruojanti Dortmundo „Borussia“ prarado du labai svarbius taškus 24-ajame ture, kai nesugebėjo įveikti „Augsburg“ vienuolikės – 1:1.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Dortmundo kontroliavo situaciją po 35-osios minutės, kuomet juos į priekį išvedė Thorganas Hazardas.

Prie pergalės artėjusi „Borussia“ prasileido skaudų antausį 78-ąją minutę, kai rezultatą išlygino Noah-Joelis Sarenrenas-Bazee.

Tik vieną tašką namo parsivežantis Dortmundo klubas dabar nuo Bundeslygos lyderių atsilieka jau aštuoniais taškais.

„Augsburg“ vienuolikei šis taškas – aukso vertės, leidžiantis pakilti į 15-ąją poziciją, kuri garantuotų išlikimą stipriausiame Vokietijos futbolo divizione.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant