Staigmena A lygoje: „Palanga“ tėškė antausį „Stumbrui“

Šeštadienio popietę netikėtumas užfiksuotas A lygoje. 7-ojo turo rungtynėse „Palanga“ namuose 2:1 pranoko šiemet galingai čempionatą pradėjusį Kauno „Stumbrą“.
Lietuvos futbolo A lygos lyderių rungtynės: Kauno „Stumbras“ - Vilniaus „Žalgiris“. / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Nors kauniečiai turėjo iniciatyvą, įvarčius mušė šeimininkai.

55-ąją minutę pasižymėjo Andrejus Miazinas, o po šešių minučių persvarą padidino Tomas Dambrauskis.

69-ąją minutę Nasro Boucharebas rezultatą sušvelnino, bet iškovoti bent taško svečiai nesugebėjo.

Antrą kartą pralaimėjęs „Stumbras“ A lygoje užima trečią vietą, o „Palanga“ pakilo į šeštąją poziciją.