Staigmena A lygoje – „Riteriai“ nutraukė įspūdingą „Sūduvos“ pergalių seriją

10-osios pergalės paeiliui siekusius Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus nepasiruošusius užklupo „Riterių“ vienuolikė, iš Marijampolės išsivežusi tris brangius taškus.
Vilniaus „Riteriai“ — Marijampolės „Sūduva“
Vilniaus „Riteriai“ — Marijampolės „Sūduva“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vilniečiai svečiuose sensacingai 2:1 (1:1) parklupdė A lygos lyderius – Marijampolės „Sūduvą“.

Rungtynės marijampoliečiams prasidėjo šaltu dušu – jau 4-ąją žaidimo minutę „Riterių“ futbolininkas Terremas Morfi išvedė svečius į priekį.

„Sūduva“ visgi sugebėjo įgyvendinti pirmojo kėlinio tikslą ir prieš antrą rungtynių dalį išlygino rezultatą – po Ovidijaus Verbicko perdavimo įvartį 44-ą minutę pelnė Tosaintas Rickettsas.

Tačiau tai buvo „Riterių“ šlovės akimirka – 71-ą minutę Donatas Kazlauskas tolimu smūgiu pelnė lemiamą rungtynių įvartį.

„Riteriai“ tapo pirmąja komanda, kuriai šiemet A lygoje pavyko laimėti Marijampolėje.

Čempionato lyderiai po šio turo išliks pirmoje vietoje, tačiau rytoj Vilniaus „Žalgiris“ deficitą galės aptirpdyti iki dviejų taškų.

„Riteriams“ pergalė leido kiek atitrūkti nuo taškus praradusio „Kauno Žalgirio“.

Ankstesnėse dienos rungtynėse uostamiestyje „Atlantas“ ir „Kauno Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 1:1.