Staigmena FA taurėje: „Wolves“ eliminavo namuose žaidusį „Liverpool“ klubą

Pasirodymą Anglijos FA taurės varžybose netikėtai baigė „Liverpool“ klubas, namuose 1:2 nusileidęs žemesniame divizione žaidžiančiai „Wolves“ ekipai. Tai buvo ketvirto etapo dvikova.
„Liverpool“ – „Wolves“
„Liverpool“ – „Wolves“ / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 FC Liverpool

Svečiai pasižymėjo jau 1-ąją minutę, kai kamuolį įvartus pasiuntė Richardas Stearmanas. Tas pats R.Stearmanas pasižymėjo ir pirmo kėlinio pabaigoje.

86-ąją minutę Divockas Origi sušvelnino rezultatą, tačiau laiko išlyginamajam įvarčiui „Liverpool“ nepakako.

Jurgenas Kloppas, „Liverpool“ strategas, tris pralaimėjimus iš eilės namų stadione patyrė pirmą kartą nuo 2007 metų balandžio.

Įdomu ir tai, kad trys paskutiniai „Liverpol“ pralaimėjimai „Anfield“ stadione FA taurės turnyre – patirti žaidžiant su žemesnių divizionų komandomis (2008 m. – „Barnsley“, 2010 m. – „Reading“, 2017 m. – „Wolves“).