Staigmena Prancūzijoje: PSG krito prieš vienus iš lygos autsaiderių

Prancūzijos futbolo „Ligue 1“ pirmenybėse užfiksuotas sensacingas rezultatas. Paryžiaus „Saint-Germain“ namuose rezultatu 1:2 sugebėjo pralaimėti turnyrinės lentelės dugne tūnančiam „Nantes“ klubui.
Paryžiaus „Saint Germain“ – „Nantes“
Paryžiaus „Saint Germain“ – „Nantes“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimo pradžia Mauricio Pochettino ekipai nieko blogo nežadėjo – 42-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Julianas Draxleris.

Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. Nors PSG ženkliai daugiau kontroliavo kamuolį, vis daugiau pavojingų progų susikurdavo svečiai, jas paversdami įvarčiais.

59-ąją minutę rezultatą išlygino Randalas Kolo, o 71-ąją minutę „Nantes“ pergalingą įvartį padovanojo Mosesas Simonas.

Paryžiaus klubas su 60 taškų išlieka antras ir trimis atsilieka nuo „Lille“.

Vos penktą pergalę šiame sezone iškovojusi „Nantes“ su 27 taškais pakilo į 18-tąją poziciją.