Stebuklingas „Tottenham Hotspur“ triumfas Lesteryje ir į pergalių kelią sugrįžęs „Man Utd“

Įspūdingą vakarą Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį savo gerbėjams padovanojo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai, ypač dramatiškai svečiuose 3:2 pranokę „Leicester City“.
Stevenas Bergwijnas
Stevenas Bergwijnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai po Zambijos puolėjo Patsono Daka įvarčio pirmavo, tačiau Harry Kane'as dar iki pertraukos rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Jamesas Madisonas dar kartą išvedė „lapes“ į priekį ir šią persvarą Lesterio ekipa išlaikė iki pat 95-osios minutės, kai Stevenas Bergwijnas išlygino rezultatą ir atrodė, kad išplėšė tašką.

Visgi ir tai buvo ne pabaiga. Netrukus šeimininkai vėl apmaudžiai prarado kamuolį ir H.Kane'o žaibiškas perdavimas vėl baigėsi S.Bergwijno iššokimu prieš vartininką ir olandas smūgiu nuo virpsto išplėšė svečiams įspūdingiausią pergalę šį sezoną.

Antrąją pergalę iš eilės iškovoję Antonio Conte vyrai pakilo į penktą poziciją.

Po dviejų nelaimėtų mačų į pergalių kelią sugrįžo ir „Manchester United“ ekipa, 3:1 svečiuose suvarpiusi debiutantą „Brentford“.

Svečių gretose pasižymėjo Anthony Elanga, Marcusas Rashfordas ir Masonas Greenwoodas, o paguodos įvartį šeimininkams pačioje pabaigoje įmušė Ivanas Toney.

Brentfordo ekipa pralaimėjo trečią mačą iš eilės.