Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Subyrėjęs „Bayern“ per 14 minučių praleido tris įvarčius ir prarado lyderio poziciją

Pralaimėjimą Vokietijos Bundeslygoje patyrė Miuncheno „Bayern“, išvykoje 1:3 nusileidęs „Mainz“ vienuolikei.
Thomas Tuchelis
Thomas Tuchelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Bayern“ pirmavo po 29-ą minutę Sadio Mane pelnyto įvarčio, tačiau šeimininkai atsakė trimis tiksliais smūgiais.

Visus tris įvarčius „Mainz“ sumušė per 14 minučių atkarpą antrajame kėlinyje. Pasižymėjo Ludovicas Ajorque (65 min.), Leandro Martinsas (73 min.) ir Aaronas Martinas (79 min.).

Įdomu tai, kad Maince „Bayern“ pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės.

Ši nesėkme stumtelėjo Miuncheno komandą į antrą vietą, mat Dortmundo „Borussia“ šiame ture pasiekė pergalę.

„Borussia“ namuose 4:0 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Įvarčius mušė Jude'as Bellinghamas (19 min.), Donyellis Malenas (24 ir 66 min.) ir Matsas Hummelsas (41 min.).