Sunkią pergalę iškrapštęs „Leicester City“ artėja link Čempionų lygos

„Leicester City“ klubas toliau kabinasi į Čempionų lygos turnyrą. Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje „lapės“ 2:1 namuose pranoko Londono „Crystal Palace“, nors buvo priverstos vytis savo oponentus.

12-ąją minutę svečius į priekį išvedė Wilfriedas Zaha, bet po pertraukos šeimininkai pademonstravo charakterį.

50-ąją minutę belgas Timothy Castagne rezultatą išlygino, o 80-ąją pasižymėjo įspūdingą formą pastaruoju metu demonstruojantis puolėjas iš Nigerijos Kelechi Iheanacho.

Po pergalės Lesterio komanda turi 62 taškus ir toliau tvirtai užima trečią vietą.

Nuo penktos vietos, kuri neleistų žaisti Čempionų lygoje, Brendano Rodgerso vyrai jau yra atitrūkę 7 taškais.