Sunku ne tik „Žalgiriui“, bet ir Madrido „Real“ – Ispanijoje netikėti rezultatai

Europos lygos atrankos turnyre praėjusį mėnesį Vilniaus „Žalgirį“ eliminavę „Sevilla“ futbolininkai iškovojo įspūdingą pergalę Ispanijos čempionate, trečiadienį 3:0 įveikę Madrido „Real“.
Andre Silva švenčia įvartį į Madrido „Real“ vartus.
Andre Silva švenčia įvartį į Madrido „Real“ vartus. / „Scanpix“/AP nuotr.

Karališkasis klubas galėjo užimti Ispanijos lyderių poziciją, kai kiek anksčiau trečiadienį „Barcelona“ netikėtai pralaimėjo 1:2 „Leganes“ klubui.

Tačiau „Real“ ir „Barcelona“ liko su 13 taškų po šešių mačų, nes suklupo ir Madrido komaanda.

Portugalas Andre Silva įmušė įvarčius 17 ir 21 minutėmis, o Wissmas Ben Yedderas pridėjo trečią įvartį 39 minutę, taip užtikrinę Sevilijos komandos pergalę savo aikštėje.

Luka Modričius pasiuntė kamuolį į vartus antrajame kėlinyje, bet įvartis nebuvo įskaitytas po vaizdo peržiūros – nustatyta nuošalė.

„Sevilla“ pasiekė trečią pergalę iš eilės įvairiose varžybose, per tuos mačus įmušusi net 14 įvarčių, o praleidusi 3. Ji žengia ketvirta, atsilieka trimis taškais nuo „Real“ ir „Barcelona“ klubų ir vienu nuo Madrido „Atletico“ Ispanijos lygoje.

A.Silva, kurį „Sevilla“ įsigijo prieš šį sezoną, yra rezultatyviausias lygos žaidėjas su šešiais įvarčiais.