Sunkus Čempionų lygos vakaras V.Dambrauskui: „Ludogorec“ krito Švedijoje

Valdas Dambrauskas trečiadienio vakarą patyrė pralaimėjimą Čempionų lygos atrankos paskutiniajame etape – Razgrado „Ludogorec“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Malmo“ ekipai, tačiau viltis dar gyva.

Pirmas kėlinys buvo prastas lietuvių V.Dambrausko ir Mariaus Skinderio vadovaujamai Bulgarijos ekipai.

Varžovai turėjo nemažai progų – kartą pataikė į virpstą, kartą tiesiog nesmūgiavo į vartus puikioje situacijoje.

Įvarčiu švedų pranašumas pavirto 26-ąją minutę, kai Veljko Birmančevičius po kampinio ir gražios kombinacijos smūgiavo itin stipriai ir tiksliai.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė – „Malmo“ buvo geresnė komanda aikštėje. Jo Inge Bergetas buvo pirmasis, suskubęs prie vartininko atmušto kamuolio 61-ąją minutę, ir mušė antrąjį Švedijos čempionų įvartį.

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Razgrade. Ten „Ludogorec“ reikės laimėti dviejų įvarčių persvara, kad išplėštų pratęsimą. Pergalė didesniu skirtumu reikštų patekimą į Čempionų lygos grupių etapą.

Jei V.Dambrausko auklėtiniams nepavyks peržengti „Malmo“ barjero, „Ludogorec“ žais Europos lygos turnyre, kuriame vieta jau garantuota.