Superlygos planus pamiršę Anglijos klubai laimėjo vietiniame fronte

Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“ klubai sekmadienį oficialiai paskelbė apie prisijungimą prie naujai kuriamos Europos Superlygos, jau po kelių dienų pakeitė planus, o trečiadienio vakarą abi šios komandos laimėjo Anglijos „Premier“ lygos rungtynes.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą kartą be pirmadienį atleisto vyriausiojo trenerio Jose Mourinho rungtyniavęs „Tottenham“ namuose 2:1 įveikė „Southampton“.

Visi trys įvarčiai rungtynėse krito kas pusvalandį.

Danny Ingsas sužaidus 30 minučių išvedė „Southampton“ į priekį, tačiau 60-ąją minutę rezultatą išlygino Garethas Bale'as.

Dramatišką „Tottenham“ pergalę paskutinę pagrindinio laiko minutę baudiniu išplėšė Son Heung-minas.

Šiaurės Londono komanda vis dar vaikosi pirmąjį ketvertą – su 53 taškais ji yra šešta, o nuo ketvirtosios vietos atsilieka dviem taškais.

Savo ruožtu į čempionų titulą nusitaikęs „Man City“ svečiuose 2:1 įveikė Birmingamo „Aston Villa“.

Pepo Guardiolos komanda atsiliko sužaidus vos 20 sekundžių, kai ypač greitą įvartį pelnė Johnas McGinnas, bet Philas Fodenas (22 min.) ir Rodri (40 min.) dar pirmajame kėlinyje suteikė pranašumą Mančesterio klubui.

Nuo 44-osios minutės „Man City“ buvo priversta žaisti mažumoje, nes raudoną kortelę užsidirbo Johnas Stonesas, tačiau 57-ąją minutę jėgos išsilygino, kai tokios pačios nuobaudos sulaukė ir „Aston Villa“ futbolininkas Matty Cashas.

Su 77 taškais „Manchester City“ jau užuodžia „Premier“ lygos titulą, nes nuo artimiausio persekiotojo „Manchester United“ turi net 11 taškų persvarą.