Šventė Italijos lygos autsaiderių kieme: „Benevento“ iškovojo pirmąją pergalę

Metams baigiantis pirmą sezono pergalę iškovojo absoliutus Italijos „Serie A“ autsaideris „Benevento“ klubas, namuose 1:0 palaužęs „Chievo“ vienuolikę.
„Benevento“ – „Chievo“
„Benevento“ – „Chievo“ / „Scanpix“ nuotr.

Vienintelį rungtynių įvartį 64-ą minutę pelnė Massimo Coda.

Tai tik 10-asis „Benevento“ įvartis ir tik 4-asis iškovotas taškas per 19-ika šio sezono mačų. „Chievo“ su 21 tašku lieka 13-oje vietoje.

Sezoną „Benevento“ pradėjo patirdama 14 pralaimėjimų iš eilės, kol išplėšė tašką mače su „AC Milan“.

Pergalingai metų neužbaigė „AS Roma“, kuri namuose buvo pasiekusi penkių pergalių seriją.

Ji nutrūko, mat su svečiais „Sassuolo“ futbolininkais sužaista lygiosiomis 1:1.

Lorenzo Pellegrini 31-ą minutę išvedė Romos futbolininkus į priekį, bet Simone Missiroli 78-ą minutę rezultatą išlygino.

„Roma“ su 39 taškais lieka 4-oje vietoje, „Sassuolo“ su 21 tašku žengia 14-oje pozicijoje.