Šventė Varšuvoje: „Legia“ patiesė Anglijos „Premier“ lygos klubą

Lenkijos čempionas Varšuvos „Legia“ klubas pasiekė skambią pergalę UEFA Europos lygoje, o pirmą kartą UEFA turnyre žaidžianti Talino „Flora“ patyrė antrą nesėkmę Konferencijų lygoje.
Varšuvos „Legia“ futbolininkai
Varšuvos „Legia“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Legia“ namuose 1:0 įveikė vieną stipriausių Anglijos „Premier“ lygos ekipų „Leicester City“.

Vienintelį įvartį 31-ą minutę pelnė Mahiras Emreli.

Varšuvos ekipa Europos lygoje kol kas rungtyniauja nepriekaištingai – pirmajame ture ji svečiuose 1:0 įveikė ir Maskvos „Spartak“.

Šis klubas antrajame ture atsitiesė sensacinga pergale Neapolyje – maskviečiai 3:2 nugalėjo Italijos čempionato lyderį „Napoli“.

Šeimininkai pirmavo jau po 1-ąją minutę pelnyto Elifo Elmo įvarčio, bet Mario Rui sužaidus pusvalandį užsidirbo raudoną kortelę, o kiekybine persvara pasinaudojęs Rusijos klubas pelnė net tris įvarčius – jais pasižymėjo Quincy Promesas (55 ir 90 min.) bei Michailas Ignatovas (80 min.). Tiesa, „Spartak“ nuo 82 min. patys žaidė su 10 žaidėjų, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Maximiliano Caufriezas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Maskvos „Spartak“ futbolininkai

„Napoli“ ekipai paguodos įvartį per pridėto laiko ketvirtą minutę įmušė Victoras Osimhenas.

Netikėto rezultato UEFA Konferencijų lygoje nepavyko pasiekti „Flora“ ekipai.

Estijos čempionė svečiuose 0:2 nusileido Belgrado „Partizan“.

Abu įvarčius serbams įmušė Lazaras Markovičius – 19 ir 42 minutėmis.

Talino klubui tai jau antras pralaimėjimas – pirmame ture jis 0:1 suklupo prieš „Gent“ iš Belgijos. Toje pačioje grupėje dar rungtyniauja „Anorthosis“ iš Kipro.