Tautų lygos sunkiasvorių Vokietijos ir Anglijos akistatoje nugalėtojo nebuvo

UEFA Tautų lygoje antradienio vakarą buvo sužaistos šešerios rungtynės, o daugiausiai akių krypo į Miuncheną, kur susitiko Europos futbolo sunkiasvorės Vokietija ir Anglija.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Permainingai vykęs mačas pasibaigė taikiai 1:1.

50-ąją minutę po Joshua Kimmicho perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Menchengladbacho „Borussia“ atstovas Jonas Hofmannas, bet 88-ąją minutę Harry Kane'as rezultatą išlygino.

Kitame A3 grupės mače italai 2:1 namuose pranoko Vengrijos komandą.

B diviziono 3 grupėje Suomija 2:0 namuose įveikė Juodkalniją, o Bosnija ir Hercegovina 1:0 palaužė rumunus.

C diviziono 1 grupėje, kurioje lietuviai net 0:6 namuose krito prieš Turkiją, buvo sužaistas ir dar vienas mačas.

Būsima mūsiškių varžovė Farerų salų komanda mačą baigė be dviejų futbolininkų ir 0:1 nusileido Liuksemburgui.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant