Teisėjas pripažino klaidą, galbūt kainavusią „Atletico“ Čempionų lygos titulą

Madrido „Atletico“ klubas sureagavo į garsiojo teisėjo Marko Clattenbrugo komentarą, kai šis pripažino klaidą 2016-ųjų Čempionų lygos finale.
Madrido „Real“ triumfas 2016-ųjų Čempionų lygos finale
Madrido „Real“ triumfas 2016-ųjų Čempionų lygos finale / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Atletico“ klubo oficiali paskyra tviteryje pasidalino arbitro komentaru ir paliko galvojančio veidelio reakciją.

M.Clattenbrugas vėl tapo itin populiariu Ispanijoje po to, kai atskleidė klaidą 2016-ųjų Čempionų lygos finalo rungtynėse tarp dviejų Madrido komandų „Atletico“ ir „Real“.

Sergio Ramosas pasižymėjo 15-ąją rungtynių minutę ir išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį, bet vidurio gynėjas buvo nuošalėje.

Galiausiai finalą po 11 metrų baudinių serijos „Real“ laimėjo.

„Real“ išsiveržė į priekį 1:0 pirmajame kėlinyje, tačiau įvartis buvo pelnytas po nežymios nuošalės, tai mes supratome per pertrauką. Tai buvo sunkus epizodas, o mano asistentas pažeidimo nepastebėjo, – „Daily Mail“ kalbėjo M.Clattenbrugas. – Skyriau 11 metrų baudinį į „Real“ vartus antrojo kėlinio pradžioje.

Pepe („Real“ gynėjas – aut. past.) buvo įtūžęs ir man pasakė: „Tai tikrai nėra baudinys, Markai.“ Aš jam atsakiau: „Jūsų pirmas įvartis turėjo nesiskaityti.“ Tai jį užčiaupė.

Žmonės mano, kad tai nėra teisinga, nes du neteisingi sprendimai neduoda vieno teisingo, tačiau teisėjai negalvoja taip, kaip žaidėjai. Žinojau, kad taip pasakydamas priversiu jį susitaikyti su situacija.“

Tą 2016-ųjų gegužės vakarą „Real“ laimėjo 11-ąją savo Europos taurę.

„Atletico“ svarbiausio Senojo žemyno trofėjaus nelaimėjo nė karto, nors finale žaidė jau tris kartus.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?