2013 03 16 /15:53

Lenko įvartis užtikrino pirmąją Vilniaus „Žalgirio“ pergalę

Šalies futbolo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. Sostinė komandai pergalę namuose prieš „Šiaulius“ 1:0 atnešė lenko puolėjo Kamilio Bilinskio įvartis pačioje rungtynių pradžioje.
Kamilis Bilinskis
Kamilis Bilinskis / V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Klaipėdos „Atlantui“ sezono starte pralaimėjęs „Žalgiris“ šiauliečiams pasistengė savo žaidimo sąlygas primesti iš karto. Įvartis įkrito jau 3-iąją minutę – gavęs kamuolį iš Ryčio Leliūgos K.Bilinskis atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką Šarūną Jurevičių ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Vėliau „Žalgiris“ valdė aikštės vidurį, nors daug progų ir nesukūrė. 23 min. teisėjas iš Kauno Sergejus Slyva skyrė 11 m baudinį į „Šiaulių“ vartus, bet vėliau sprendimą atšaukė. Televizijos vaizdo kartojimas parodė, kad gynėjas Mantas Fridrikas tikrai pataikė į kamuolį, o ne į K.Bilinskio koją.

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ žaidėjai R.Leliūga, Mantas Kuklys, Pavelas Komolovas, Jakubas Wilkas, Vaidas Šilėnas kūrė pavojingas atakas, bet lemiamoje jų stadijoje vilniečiams trūko perdavimų tikslumo.

Vilniaus „Žalgiris“ - „Šiauliai“ 1:0 (1:0).

„Žalgiris“: A.Vitkauskas, Švrljuga,  A.Jankauskas, A.Skerla, V.Šilėnas, M.Kuklys, P.Komolovas (68 min. A.Žulpa), R.Radavičius, J.Wilkas, R.Leliūga (72 min. T.Kanai), K.Bilinskis (85 min. V.Gercas).

„Šiauliai“: Š.Jurevičius, E.Pšelenskis, D.Lunskis, M.Fridrikas, F.Zderičius, D.Jankauskas, M.Rašo (46 min. R.Urbelis), T.Eliošius (64 min. M.Vorobjovas), A.Vaskela, L.Mušnikovas, N.Tokičius (79 min. R.Gedminas).

Įvartis: K.Bilinskis (3).

Šį sezoną „Šiauliams“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po dviejų iš eilės lygiųjų.

„Žalgiris“ pakilo į penktąją A lygos turnyrinės lentelės vietą, „Šiauliai“ nukrito į šeštąją.