Titulą užsitikrinęs „Žalgiris“ telšiškiams nuolaidų nedarė – sutriuškino 6:0

Nepaisant to, kad užsitikrino „Optibet A lygos“ čempiono titulą, Vilniaus „Žalgiris“ sužaidė nepriekaištingą mačą namuose. 34-ojo turo akistatoje vilniečiai net 6:0 (2:0) įveikė Telšių „Džiugą“.
LFF taurės finalas Dariaus ir Girėno stadione
Nemanja Ljubisavljevičius.
Temos: 2 Futbolas Sportas

Rungtynės prasidėjo dideliu žalgiriečių tempu – daug darbo turėjo tiek „Džiugo“ gynėjai, tiek vartininkas Vincentas Šarkauskas.

14-ąją minutę pasibaigė ilgokai trukusi „sausa“ džiugiečių serija, kai „Žalgirio“ saugas Marko Miličkovičius baudos smūgiu nukreipė kamuolį į vartus. Tai buvo 6-asis juodkalniečio įvartis „Optibet A lygoje“.

Po praleisto įvarčio Žemaitijos ekipa pradėjo žaisti aktyviau ir vis dažniau priartėdavo prie Tomislavo Dukos ginamų vartų, tačiau itin gerų progų sukurti nepavyko.

Čempionai 39-ąją minutę padvigubino pranašumą – tą padarė taikliai pažeme smūgiavęs Fabienas Ourega.

Antrame kėlinyje „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas atliko ne vieną keitimą – šiemet debiutavo Vilius Piliukaitis ir Matas Vareika, taip pat į aikštę žengė Jakubas Sylvestras bei Meinardas Mikulėnas.

Būtent pastarasis kontratakos metu 61 minutę pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“. Dar po 13 minučių tuo pasigirti galėjo ir tolimą smūgį puikiai atlikęs V.Piliukaitis.

Tai nebuvo viskas: 86-ąją minutę dubliu džiaugėsi M.Mikulėnas, o po minutės triumfavo M.Vareika.

30 rungtynių sužaidęs „Žalgiris“ šiuo metu „Optibet A lygoje“ turi 75 taškus, o su 26 taškais po 34 mačų liekantis „Džiugas“ užima 9-ąją vietą.