Titulo drama Bundeslygoje: apmaudžiai suklupusi „Borussia“ neišvertė „Bayern“ iš sosto

Auksinę galimybę turėjusi Dortmundo „Borussia“ paskutiniajame Bundeslygos ture savo šansus paleido vėjais ir čempionų sostą paliko ilgamečiui karaliui – Miuncheno „Bayern“ klubui.
Jamalas Musiala
Jamalas Musiala / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Borussia“ likimą laikė savo rankose – tereikėjo laimėti, ir čempioniška „Bayern“ serija būtų nutraukta.

Tačiau „Borussia“ savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Mainz 05“ ekipa, ir titulas atiteko „Bayern“ ekipai.

„Bayern“ tuo metu išvykoje 2:1 palaužė „Koln“ futbolininkus.

„Borussia“ viltys buvo sužibusios 81-ą minutę, kai „Koln“ išlygino rungtynių su „Bayern“ rezultatą, tačiau Jamalas Musiala 89-ą minutę dar kartą išvedė „Bayern“ į priekį, ir tai reiškė bavarų triumfą.

„Borussia“ jau po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:2, o Sebastianas Halleris 17-ą minutę nerealizavo baudinio.

Po pertraukos „Borussia“ išlygino rezultatą – Niklasas Sule pasižymėjo 96-ąją minutę, tačiau po J.Musialos įvarčio Kelne – lygiųjų Dortmundui nepakako.

Abi komandos surinko po 71 tašką, tačiau „Bayern“ liko laipteliu aukščiau.

„Bayern“ ekipai tai 11-as čempionų titulas iš eilės.

Paskutinį kartą Vokietijos čempionu kitas klubas tapo 2012 metais, ir tai padarė „Borussia“.

„Scanpix“ nuotr./„Borussia“ žaidėjai

Fantastiškai sezoną pabaigė Berlyno „Union“, kuri 1:0 įveikė Brėmeno „Weder“ ir iškovojo bilietą į UEFA čempionų lygą, kur rungtyniaus pirmą kartą klubo istorijoje.