Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Titulo kova Italijoje tęsiasi: abu lyderiai šventė nelengvas pergales

Du Milano klubai „AC Milan“ ir „Inter“ toliau kaunasi dėl „Serie A“ pirmenybių titulo – sekmadienį lyderiai šventė pergales minimaliais rezultatais.
„AC Milan“ švenčia pergalingą įvartį
„AC Milan“ švenčia pergalingą įvartį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„AC Milan“ namuose 1:0 palaužė „Fiorentina“ komandą, tačiau buvo labai sunku – tik 82-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Rafaelis Leao. Jis pasinaudojo varžovų vartininko itin šiurkščia klaida.

„Inter“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Udinese“ klubą. Pirmajame kėlinyje milaniečiai mušė dukart, kai Ivanas Perišičius (12 min.) ir Lautaro Martinezas (40 min.) siuntė kamuolį į tinklą.

Tiesa, pastarasis iš pradžių neįmušė 11 metrų baudinio, bet pakartotiniu smūgiu galva padvigubino persvarą.

Intrigą rungtynėse sugrąžino Ignacio Pussetto įvartis, bet rezultato „Udinese“ išlyginti nesugebėjo.

„AC Milan“ su 77 taškais pirmauja turnyro lentelėje, „Inter“ atsilieka dviem taškais, o iki čempionato pabaigos Italijoje liko tik trys turai.