Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Titulo medžioklė tęsiasi: lyderių mūšyje Anglijoje – rezultatyvios lygiosios

32-ojo turo mūšis tarp „Manchester City“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 ir paliko labai atvirą klausimą dėl 2021-2022 metų Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojo vardo.
Mohamedas Salahas ir Joao Cancelo
Mohamedas Salahas ir Joao Cancelo / „Scanpix“ nuotr.

Dviejų Anglijos futbolo galiūnų mūšis Mančesteryje buvo įvardijamas tarsi šių metų čempionato finalas. Suprasdami rungtynių kainą abiejų komandų futbolininkai galėjo rinktis atsargesnį žaidimą, tačiau nieko panašaus – įvarčiai pradėjo kristi nuo pirmųjų minučių.

5-ąją rungtynių minutę Kevinas De Bruyne su kruopelyte sėkmės išvedė „miestiečius“ į priekį. Belgas atliko tolimą smūgį, kurio metu kamuolys kliudė Joelį Matipą ir netikėtai pakeitė skriejo kryptį. Allisonas kamuolio nepasiekė – žaidimo įrankis nuo virpsto suspurdėjo vartų tinkle.

Svečiai iš Liverpulio savo atsaką pateikė greitai – 13-ąją minutę nuostabią ataką užbaigė Diogo Jota, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai pranašumą susigrąžino – susitikimą startinėje vienuolikėje pradėjęs Gabrielis Jesusas tapo savotišku netikėtumu ir 36-ąją minutę mušė įvartį.

Jurgeno Kloppo kariaunos toks įvykių posūkis iš vėžių neišmušė, o „Liverpool“ vienuolikė atsakomąjį įvartį pelnė „iš rūbinės“ – pačioje antrojo kėlinuko pradžioje, kuomet nuostabiai sudirbo Mohamedo Salaho ir Sadio Mane duetas.

Daugiau pavojingų progų susikūrę „Man City“ futbolininkai buvo arti pergalės po Raheemo Sterlingo įvarčio, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nežymi nuošalė.

Auksinę progą tiksint paskutinėms mačo sekundėms turėjo ir Riyadas Mahrezas, tačiau alžyriečio bandymas perkelti Allissoną buvo nesėkmingas.

Nors rungtynių rezultatas neturėtų tenkinti nė vienos komandos, lygiosios yra kur kas parankesnės Pepo Guardiolos auklėtiniams. Jie ir toliau vienu tašku lenkia „Liverpool“, tačiau iki pirmenybių finišo dar liko septyni turai.