„Tottenham Hotspur“ vejasi Anglijos lygos lyderius

Harry Kane'as savo 400-ąsias rungtynes „Tottenham Hotspur“ gretose pažymėjo įvarčiu, o Antonio Conte auklėtiniai namie 2:0 įveikė Liverpulio „Everton“.
Harry Kane'as ir Pierre-Emile Hojbergas.
Harry Kane'as ir Pierre-Emile Hojbergas. / „Scanpix“/AP nuotr.

H.Kane'as pelnė 9-ąjį įvartį šį sezoną, šeštadienį realizavęs 11 metrų smūgį 59 minutę.

Penktą mačą iš eilės pirmą kartą savo karjeroje įvarčiu pasižymėjęs H.Kane'as dabar yra antras rezultatyviausių Anglijos lygos žaidėjų sąraše, nusileidžiantis tik Erlingui Haalandui, kuris jau yra įmušęs net 15 įvarčių.

86 minutę Pierre-Emile Hojbergas pridėjo dar vieną įvartį ir įtvirtino pergalę, nors pirmojoje mačo dalyje dvi geriausias progas turėjo svečiai.

Ši pergalė leido A.Conte treniruojamai Londono komandai pavyti antrojoje vietoje žengiantį „Manchester City“. Nuo čempionato lyderio Londono „Arsenal“ dabar „Tottenham“ atsilieka tik tašku.

Standings provided by Sofascore

„Arsenal“ ir „Manchester City“ dar žais sekmadienį. Tuo tarpu „Everton“ krito į 14 vietą.