„Tottenham“ ir fantastiškas H.Sonas sutrypė subyrėjusią „Leicester City“

Heung-Min Sonas šį sezoną nebuvo pelnęs nė vieno įvarčio, tačiau sprogo mače su „Premier“ lygos autsaidere – „Tottenham“ namuose net 6:2 sutriuškino „Leicester City“ vienuolikę, o H.Sonas pasižymėjo „hat-trick'u“.
Heung-Min Sonas komandos draugų apsuptyje
Heung-Min Sonas komandos draugų apsuptyje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aštuonių įvarčių spektaklyje po pirmojo kėlinio buvo lygu – 2:2, tačiau po pertraukos į vartų tinklą šaudė tik šeimininkai.

H.Sonas aikštėje pasirodė tik po keitimo. Jis pelnė paskutinius tris komandos įvarčius, pasižymėdamas 73, 84 ir 86 minutėmis.

Kitus „Tottenham“ tikslius smūgius atliko Harry Kane'as (8 min.), Ericas Dieris (21 min.) ir Rodrigo Bentancuras (47 min.).

„Leicester City“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 6-ą minutę baudinį realizavo Youri Tielemansas.

Pirmo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Jamesas Maddisonas, tuomet išlygindamas rezultatą, bet antrajame kėlinyje svečiai buvo bejėgiai.

2016 metų Anglijos čempionų klubas toliau velkasi pačiame turnyrinės lentelės dugne, per 7 turus iškovojęs tik tašką.

Be to, per šiuolaikinės „Premier“ lygos istoriją dar joks klubas nebuvo praleidęs 22 įvarčių per pirmuosius septynis sezono mačus.

Paskutinį kartą aukščiausioje Anglijos lygoje tai buvo nutikę 1965-66 metais, kai identiškai „pasižymėjo“ „West Ham“ klubas.

Tuo tarpu H.Sonas tapo pirmuoju „Tottenham“ žaidėju klubo istorijoje, kuris aikštėje pasirodė po keitimo ir pelnė tris įvarčius.

Visoje „Premier“ lygoje paskutinį kartą tai buvo nutikę 2015 metais, kai buvęs „Everton“ žaidėjas Stevenas Naismithas taip sužibo mače su „Chelsea“.