„Tottenham“ ir „Manchester City“ prapliupo įvarčiais, „Chelsea“ krito namuose

Anglijos „Premier“ lygoje rezultatyvias pergales iškovojo „Manchester City“ ir „Tottenham“ klubai, o Londono „Chelsea“ toliau buksuoja sezono starte – pralaimėjo žaisdama namuose.
„Manchester City“ žaidėjai
„Manchester City“ žaidėjai / „Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ rezultatu 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ vienuolikei. Vienintelį rungtynių įvartį 48-ą minutę pelnė Anthony Elanga.

„Nottingham Forest“ išvykoje laimėjo po 12-ikos nelaimėtų serijos, kurią sudarė 9 pralaimėjimai ir 3 lygiosios.

„Chelsea“ per keturis turus iškovojo vos 4 taškus.

Tuo metu „Manchester City“ rezultatu 5:1 namuose sutriuškino „Fulham“ ir sezono starte pasiekė ketvirtą pergalę iš eilės.

Įvarčius čempionams mušė Julianas Alvarezas (31 min.), Nathanas Ake (45+5 min.) ir Erlingas Haalandas (58, 70 ir 90+5 min.).

Svečiams tuomet išlyginamąjį, bet galiausiai tik paguodos įvartį pelnė Timas Reamas (33 min.).

„Tottenham“ išvykoje 5:2 susitvarkė su „Burnley“.

Šeimininkai pirmieji mušė įvartį, kai 4-ą minutę pasižymėjo Lyle'as Fosteris, tačiau Šiaurės Londono komanda į tai atsakė penkiais tiksliais smūgiais.

Mušė Heung-Minas Sonas (16, 63 ir 66 min.), Cristiano Romero (45+2 min.) ir Jamesas Maddisonas (54 min.).

Rungtynėms baigiantis dar pasižymėjo „Burnley“ žaidėjas Joshas Brownhillas (90+4 min.).