„Tottenham“ per 15 minučių prarado dviejų įvarčių persvarą ir liko be pergalės

Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iš rankų paleido „Tottenham“ klubas, išvykoje sužaidęs 3:3 su „Southampton“ vienuolike.
Richarlisonas traumą patyrė vos prasidėjus rungtynėms
Richarlisonas traumą patyrė vos prasidėjus rungtynėms / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iki 78-osios minutės svečiai turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau per 15 minučių „Southampton“ išlygino rezultatą, paskutinį rungtynių įvartį pelnydama jau per teisėjo pridėtą laiką.

„Tottenham“ ekipai įvarčius mušė Pedro Porro (45+1 min.), Harry Kane'as (65 min.) ir Ivanas Perišičius (74 min.).

„Southampton“ gretose pasižymėjo Che Adamsas (46 min.), Theo Walcottas (78 min.), ir Jamesas Ward-Prowse'as (90+3 min.), lygiąsias išplėšęs nuo 11 metrų žymos.

Beje, „Tottenham“ jau pirmosiomis minutėmis neteko traumą patyrusio puolėjo Richarlisono.