Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2021 12 11 /21:55

Trijų galingųjų lenktynės Anglijos lygoje tęsiasi po sunkių pergalių

Anglijos pirmenybių viršūnėje tris komandas skiria po vieną tašką, o įtemptose lenktynėse svarbios yra kiekvienos laimėtos rungtynės.

Raheemas Sterlingas realizavo kontroversišką 11 metrų baudinį ir pelnęs 100-ąjį įvartį „Premier“ lygoje, padėjo iškovoti pergalę „Manchester City“.

Mančesterio futbolininkai liko Anglijos lygos pirmojoje vietoje po 1:0 namie laimėtų rungtynių prieš „Wolverhampton Wanderers“ šeštadienį.

R.Sterlingas mušti baudinio stojo 66 minutę, kai teisėjai po VAR peržiūros nusprendė, kad Joao Moutinho neteisingai blokavo Bernardo Silvos skersuotą kamuolį, nors atrodė, kad šis atsimušė į žaidėjo pažastį.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./„Manchester City“ šventė pergalę 1:0.

Svečiai liko nusivylę, nes ilgai sėkmingai gynėsi, nepaisant to, kad pirmojo kėlinio pabaigoje dėl antros geltonos kortelės neteko Raulio Jimenezo ir liko dešimtyje.

Tiesa, Pepo Guardiolos komanda dominavo, smūgiavusi 24 kartus, kai svečiai atliko tik 3 smūgius.

„Manchester City“ laimėjo šeštąsias Anglijos lygos rungtynes iš eilės, bet jai ant kulnų lipa „Liverpool“.

Šis klubas šeštadienį savo stadione pasitiko kaip „Aston Villa“ trenerį į Liverpulį sugrįžusį Steveną Gerrardą.

Buvęs „Liverpool“ kapitonas sužaidė net 710 rungtynių, pelnė 186 įvarčius ir padėjo klubui laimėti Čempionų lygą.

Šeštadienį S.Gerrardo treniruojama „Aston Villa“ ilgai laikėsi, bet galiausiai pergalę 1:0 pasiekė „Liverpool“, kai 67 minutę buvo pargriautas Mohamedas Salah'as, o paskui pats efektingai realizavo baudinį.

Trečioje vietoje laikosi Londono „Chelsea“, kuriam prireikė Jorginho 11 metrų baudinio per teisėjo pridėtą laiką, kol buvo pasiekta dramatiška pergalė 3:2 prieš „Leeds United“.

Raphinha buvo išvedęs svečius į priekį, bet „Chelsea“ atsitiesė po Masono Mounto ir Jorginho įvarčių. 19-metis Joe Gelhardtas buvo išlyginęs rezultatą (2:2).

Ketvirtą pridėto laiko minutę Jorginho realizavo antrąjį 11 metrų baudinį, skirtą už pražangą prieš Rudigerį.

Kitose šeštadienio rungtynėse Londono „Arsenal“ namie 3:0 įveikė „Southampton“, o „Manchester United“ išvykoje 1:0 palaužė "Norwich City“.

Per trenerio Ralfo Rangnicko antrąsias rungtynes prie Mančesterio klubo vairo pergalę lėmė Cristiano Ronaldo įvartis antrajame kėlinyje, o mačo pabaigoje svečius gelbėjo puikus vartininko Davido de Gea žaidimas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant