Trileryje Liverpulyje – brangiai kainavęs įvartis į savus vartus

Anglijos „Premier“ lygoje susidūrė dvi skirtingose turnyrinės lentelės pusėse esančios komandos. Vis dėlto skirtumas lentelėje neatsispindėjo ant vejos – Liverpulio „Everton“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

„Spurs“ pirmavo po pirmojo kėlinio 2:1, kai du įvarčius jiems pelnė Richarlisonas (4 ir 41 min.), o atsakymą pateikė tik Jackas Harrisonas (30 min.).

Atrodė, kad Šiaurės Londono ekipai pavyks išsivežti pergalę, bet 90+4 minutę standartinės situacijos metu Jarradas Branthwaite'as apmaudžiai įsimušė kamuolį į savus vartus ir rezultatas išsilygino.

Du taškus praradęs „Tottenham“ su 44 taškais išlieka ketvirtas, bet nepasinaudojo šansu pasivyti trečioje vietoje esantį Londono „Arsenal“.

„Everton“, kuris yra gavęs 10 taškų bausmę, su 19 taškų pakilo į 17-ąją vietą.