Lengvą „Man City“ pergalę nustelbė S.Aguero trauma ir skandalingas užrašas ore

„Manchester City“ klubas po daugiau nei trijų mėnesių pertraukos į „Premier“ lygos kovas sugrįžo galingai. Praėjusią savaitę trijų įvarčių skirtumu sutriuškinę Londono „Arsenal“, pirmadienio vakarą „miestiečiai“ nepasigailėjo ir dar vienos ekipos – 5:0 sutriuškintas „Burnley“.

Antroje vietoje žengiantis, bet tik teorinius šansus laimėti trofėjų išsaugantis „Man City“ visus taškus ant „i“ sudėliojo dar pirmajame rungtynių kėlinyje.

Pirmąjį įvartį sužaidus 22 minutes smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė Philas Fodenas, o iki kėlinio pabaigos krito du Riyado Mahrezo įvarčiai – iš pradžių alžyrietis 43-ąją minutę pasižymėjo gražiai suklaidinęs varžovą, o per pridėtą kėlinio laiką realizavo baudinį.

Tiesa, pastarasis „Man City“ ekipai atsirūgo, mat skausmingą traumą išprovokuodamas pražangą patyrė Sergio Aguero. Pakinklinės sausgyslės skausmais skundęsis puolėjas buvo priverstas palikti aikštę – jį pakeitė Gabrielis Jesusas.

Nepaisant vieno iš lyderių netekties, po pertraukos Mančesterio ekipa apsukų nemažino.

Jau 51-ąją minutę suveikė Silvų duetas – po Bernardo perdavimo įvartį pelnė Davidas. Dar po 12 minučių antrą savo įvartį pelnė gražią ataką užbaigę Ph.Fodenas.

Rungtynės buvo pažymėtos ir įžūliu „Burnley“ sirgalių elgesiu. Abiejų komandų žaidėjams prieš susitikimą simboliškai priklaupus ant kelio, taip išreiškiant paramą „Black Lives Matter“ judėjimui, virš stadiono praskrido lėktuvas, tempiantis užrašą „White Lives Matter Burnley“.

„Scanpix“ nuotr./Užrašas per „Man City“ ir „Burnley“ rungtynes

Pastarosios komandos atstovai dar rungtynių metu pasmerkė tokį elgesį.

„Smerkiame elgesį tų, kurie pilotavo lėktuvą ir sugalvojo šį užrašą. Atsiprašome „Premier“ lygos, „Manchester City“ klubo ir visų, kurie padeda „Black Lives Matter“ judėjimui“, – teigiama „Burnley“ klubo pranešime.

63 taškus surinkęs „Man City“ lieka antroje vietoje, tačiau nuo lyderio „Liverpool“ šį klubą skiria net 20 taškų.

Iki čempionato pabaigos liko aštuoni turai.