Triuškinanti Londono „Arsenal“ pergalė ir „Manchester City“ pralaimėjimas autsaideriui

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Arsenal“ 3:0 nugalėjo „West Ham United“ klubą. Čempionų titulą ginantis „Manchester City“ netikėtai 0:1 nusileido „Burnley“ ekipai.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje. Per pridėtą laiką Aaronas Ramsey baudos aikštelėje perdavė kamuolį Olivier Giroud ir prancūzas išvedė į priekį šeimininkus.

80-ąją minutę pasižymėjo ir rezultatyvaus perdavimo autorius. O.Giroud atsidėkojo puikiu perdavimu ir A.Ramsey padvigubino „Arsenal“ persvarą.

Dar po trijų minučių Mathieu Flamini namų sirgaliams padovanojo trečiąjį įvartį.

Po šios pergalės „Arsenal“ tik vienu tašku atsilieka nuo „Manchester City“. „West Ham United“ yra dešimtas.

Kiek netikėtą pralaimėjimą paskutinėse vakaro rungtynėse patyrė „Manchester City“ klubas. „Burnley“ saugas George'as Boydas įmušė pergalingą įvartį ir beveik paskandino „miestiečių“ viltis iškovoti „Premier“ lygos titulą.

Rezultatai:

„Crystal Palace“ – QPR 3:1

21' [1 – 0] W.Zaha

40' [2 – 0] J.McArthuras

42' [3 – 0] J.Wardas

83' [3 – 1] M.Phillipsas

„Arsenal“ – „West Ham“ 3:0

45' [1 – 0] O.Giroud

81' [2 – 0] A.Ramsey

84' [3 – 0] M.Flamini

„Burnley“ – „Manchester City“ 1:0

61' [1 – 0] G.Boydas

„Leicester“ – „Hull City“ 0:0

72' T.Huddlestone'as („Hull City“) pašalintas iš aikštės

„Sunderland“ – „Aston Villa“ 0:4

16' [0 – 1] C.Benteke

18' [0 – 2] G.Agbonlahoras

37' [0 – 3] G.Agbonlahoras

44' [0 – 4] C.Benteke

„West Brom“ – „Stoke City“ 1:0

19' [1 – 0] I.Brownas