Triuškinanti „Real“ pergalė ir nuostabus Cristiano Ronaldo įvartis

Ispanijos „Primera“ lygoje šeštadienį Madrido „Real“ Sevilijoje 6:1 sutriuškino „Real Betis“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę „Real“ į priekį išvedė Raphaëlis Varane, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus po Toni Krooso perdavimo.

31-ąją minutę pranašumą padvigubino Karimas Benzema. Prieš kėlinio pabaigą po įvartį dar pridėjo Marcelo ir Isco.

Antrajame kėlinyje Álvaro Cejudo sušvelnino rezultatą, bet greitai dar vieną įvartį pridėjo Isco.

78-ąją minutę Sevilijos klubo gynybą pralaužė ir Cristiano Ronaldo.

Madrido klubas nutraukė keturių nelaimėtų rungtynių seriją.

„Real“ su 18 taškų pasivijo Madrido „Atletico“ ekipą ir rikiuojasi antras Ispanijos čempionate.

Kiti rezultatai:

„Leganes“ – „Sevilla“ 2:3
25' F.Vazquezas [0:1]
58' S.Nasri [0:2]
67' D.Timoras [1:2]
60' A.Szymanowskis [2:2]
85' P.Sarabia [2:3]

„Atletico“ – „Granada“ 7:1
18' I.Cuenca [0:1]
34' Y.Carrasco [1:1]
45' Y.Carrasco [2:1]
61' Y.Carrasco [3:1]
63' N.Gaitanas [4:1]
81' N.Gaitanas [5:1]
85' A.Correa [6:1]
87' Tiago [7:1]