Trys Luiso Suarezo įvarčiai atvedė „Barcelona“ į FIFA pasaulio klubų taurės finalą

Ketvirtadienį ankstyvu Lietuvos laiku Jokohamos miesto stadione įvyko antroji 2015 metų FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalio dvikova.

„Nissan“ stadione susigrūmė Europos garbę ginanti „Barcelona“ prieš Guangdžou „Evergrande“. UEFA Čempionų lygos nugalėtojai sunkumų neturėjo ir rezultatu 3:0 žengė į finalą.

Katalonus į priekį vedė rezultatyviausias komandos žaidėjas Luisas Suarezas. Urugvajietis „Barcą“ į priekį išvedė 39-ąją minutę, o pranašumą padidino antrojo kėlinio pradžioje.

„Hat-tricką“ puolėjui pavyko pasiekti 67-ąją minutę, kai pasižymėjo įmušęs 11 metrų baudinį.

Katalonai žaidė be traumuoto Neymaro ir naktį prieš rungtynes inkstų skausmus pajutusio Lionelio Messi.

„Barcelona“ ekipos finale lauks Buenos Airių „River Plate“ vienuolikė. Dėl trofėjaus abu klubai susigrums šį sekmadienį, o dėl trečios vietos kausis „Hiroshima“ ir „Evergrande“ komandos.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?