Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Turkijoje – M.Vorobjovo pasirodymas prieš „Fenerbahče“

Turkijos „Super Lig“ pirmenybėse sekmadienį aikštėje pasirodė Lietuvos rinktinės saugas Modestas Vorobjovas. Jis su „Istambulspor“ klubu kovėsi prieš čempionato lyderę Stambulo „Fenerbahče“. Rezultatas neguodžia – 1:5.
Modestas Vorobjovas
Modestas Vorobjovas / „Istambulspor“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Lietuvis pradėjo mačą šeimininkų starto sudėtyje ir žaidė visas 90 minučių.

Svečiai dvikovą pradėjo greitu Čengizo Undero įvarčiu, bet „Istambulspor“ rodė charakterį ir sugebėjo rezultatą išlyginti.

Visgi į tai dar iki pertraukos „Fenerbahče“ atsakė trimis įvarčiais ir nulaužė rungtynes.

Net keturis įvarčius šiame mače pelnė Č.Underas, vieną pridėjo Edinas Džeko, o Dušanas Tadičius antrajame kėlinyje dar nerealizavo ir baudinio.

Trijų taškų nuobaudą iš federacijos gavęs „Istambulspor“ su 5 taškais užima paskutinę vietą.