2012 10 03 /23:43

UEFA Čempionų lyga: Cristiano Ronaldo hettrikas, „Manchester City“ išplėšė lygiąsias (visi rezultatai)

UEFA Čempionų lygoje baigėsi aštuonerios antrojo turo rungtynės. Jose buvo įmušti 26 įvarčiai.
Pepe su komandos draugais džiaugiasi Cristiano Ronaldo įvarčiu
Pepe su komandos draugais džiaugiasi Cristiano Ronaldo įvarčiu / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Futbolo gerbėjai trečiadienio vakarą išvydo net devynių nacionalinių futbolo lygų čempionus: „Montpellier“, Briuselio „Anderlecht“, Amsterdamo „Ajax“, Madrido „Real“, Zagrebo „Dinamo“, „Porto“, Pirėjo „Olympiakos“, „Manchester City“ ir Dormundo „Borussia“.

Didesnių staigmenų šiame ture neįvyko, bet ne visi favoritai mėgavosi pergalės skoniu.

Amsterdamo „Ajax“ 1:4 Madrido „Real“ (0:1)

42' [0 - 1]  C. Ronaldo
48' [0 - 2]  K. Benzema
56' [1 - 2] N. Moisanderis
79' [1 - 3]  C. Ronaldo
81' [1 - 4]  C. Ronaldo

Ispanijos klubo lyderis Cristiano Ronaldo 42-ą minutę išvedė „Karališkąjį klubą“ į priekį. Rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema.

Tik prasidėjus antrajam kėliniui prancūzas K.Benzema fantastišku smūgiu „žirklėmis“ pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, o transliacijos režisieriai nuolat kartojo šį įvartį. Nuo 48-osios minutės „Real“ persvara buvo dviguba – 2:0.

Po klaidos gynyboje 56-ą minutę rezultatą sušvelnino N. Moisande ir „Ajax“ atsiliko – 1:2, tačiau pagalvoti apie pergalę „Real“ šeimininkams neleido.

79-ą ir 80-tą minutėmis visu ryškumu spindėjo C.Ronaldo žvaigždė. Jis pelnė dar du įvarčius ir „Real“ šventė užtikrintą pergalę 4:1.

AFP/Scanpix nuotr./Cristiano Ronaldo
AFP/„Scanpix“ nuotr./Cristiano Ronaldo

„Manchester City“ 1:1 Dortmundo „Borussia“ (0:0)

61' [0 - 1]  M. Reus
90' [1 - 1] M. Balotelli (11 m. baudinys)

Svečiai iš Vokietijos į Angliją atvyko su rimtais ketinimais ir juos įrodė aikštėje: 61-ą minutę „Manchester City“ stadione po J.Rodwello perdavimo pasižymėjo M. Reusas ir „Borussia“ pirmavo 1:0.

„Manchester City“ išsigelbėjo tik 90-tą minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Italijos žvaigždė M.Balotelli.

„Porto“ 1:0 Paryžiaus „Saint-Germain“

83' [1 - 0] J. Rodriguez

Didžiąją rungtynių dalį švieslentėje degė nuliai, nė vienai iš komandų realizuoti progų nepavyko. Tik 83-ią minutę krito pirmasis įvartis, ir juo džiaugėsi šeimininkai iš Portugalijos. Kaip ir galutiniu rungtynių rezultatu bei trimis taškais savo sąskaitoje.

Kijevo „Dynamo“ 2:0 Zagrebo „Dinamo"

3' [1 - 0] O. Gusev
33' [2 - 0] J. Pivaric (į savus vartus)

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė Olegas Gusevas, įmušęs jau 3-ą rungtynių minutę.

Antrą įvartį šiame mače į savus vartus įmušė Josipas Pivaričius: po pavojingos ukrainiečių atakos gynėjai nesugebėjo išmušti kamuolio, kuris atiteko „Dynamo“ gynėjui Taye Taiwo. Futbolininkas pavojingai pažeme bandė atlikti perdavimą komandos draugams, tačiau šis atsitrenkė į J.Pivaričių ir įskriejo į vartus.

Londono „Arsenal“ 3:1 Pirėjo „Olympiakos“

42' [1 - 0] Gervinho
45' [1 - 1]  K. Mitroglou
56' [2 - 1] L. Podolski
90+4' [3 - 1] A.Ramsey

Pirmą įvartį mače 42-ą min. pelnė „Arsenal“ puolėjas Gervinho. Futbolininkas perėmė kamuolį graikų baudos aikštelės prieigose ir puikiu smūgiu pažeme pelnė įvartį.

Vos po kelių minučių atsipailaidavę Londono futbolininkai buvo nubausti. Po puikaus perdavimo iš kairiojo atakos krašto Kostas Mitroglou, būdamas tarp dviejų gynėjų, galva nubaudė „Arsenal“ komandą.

Persvarą ir iniciatyvą į savo rankas „Arsenal“ susigrąžino antrajame kėlinyje. 56-ą minutę išnaudojęs laisvą koridorių pasižymėjo vokietis L.Podolskis, o pergalę paskutinę mačo minutę užtvirtino A. Ramsey.

Gelzenkircheno „Shalke“ 2:2 „Montepellier“

13' [0 - 1]  K.A. Fana
26' [1 - 1] J. Draxler
52' iš aikštės pašalintas G. Bocaly ("Montpellier")
53' [2 - 1] K.J. Huntelaar (11m.baudinys)
90' [2 - 2]  S. Camara

Kiek netikėtai 13-ą rungtynių minutę į priekį išsiveržė Prancūzijos čempionai. Įvartį pelnė Karimas Ait-Fana.

Prancūzai pranašumu ilgai nesidžiaugė, jau 26-ą minutę rezultatą išlygino Vokietijos klubo saugas, turintis vos 19 metų, Julianas Draxleris. Jis yra jauniausias šio sezono Čempionų lygoje žaidžiantis futbolininkas.

53-ią minutę šeimininkai persvėrė rezultatą, kuomet nuo 11 metrų atžymos pasižymėjo K.J. Huntelaaras. To pergalei nepakako. Jau per teisėjo pridėtą laiką prancūzai išlygino rezultatą ir iš susitikimo išvykoje grįš su vienu tašku.

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2:3 „Milan“

13' [0 - 1]  U. Emanuelson
16' [0 - 2]  S.E. Shaarawy
45' [1 - 2] Hulk
49' [2 - 2] R. Shirokov
75' [2 - 3]  T. Hubocan (į savus vartus)

Įvarčius nugalėtojams pelnė Urby Emanuelsonas (13 min.), Stephanas El Shaarawy (19 min.), o 75 min. į svaus vartus įsimušė Tomašas Hubočanas.

„Zenit“ ekipoje pasižymėjo Hulkas (45+2 min.) ir Romanas Širokovas (49 min.).

Briuselio „Anderlecht“ 0:3 „Malaga“

45' [0 - 1]  Eliseu
56' [0 - 2] C. Kouyate Joaquin (11 m. baudinys)
64' [0 - 3]  Eliseu

Ispanijos klubas į priekį išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+1 min.), kuomet belgų klubo vartininką nuginklavo Eliseu: po kampinio „Anderlecht“ gynėjai išmušė kamuolį iš baudos aikštelės, tačiau jį gavęs portugalas įspūdingu smūgiu iš 20-ies metrų išvedė savo komandą į priekį. Antrajame kėlinyje svečiai tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir mušė dar du įvarčius (56 ir 64 min.)