Urugvajaus futbolininkai „Copa America“ titulo gynimą pradėjo pergalingai

Čilėje tęsiasi Pietų Amerikos futbolo čempionatas „Copa America“. Pergale turnyrą pradėjo titulą ginantys Urugvajaus futbolininkai, kurie 1:0 (0:0) palaužė Jamaikos ekipos pasipriešinimą. Pergalingą įvartį 52-ą susitikimo minutę pelnė Cristianas Rodriguezas.
Diego Godinas ir DeShornas Brownas
Diego Godinas ir DeShornas Brownas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Copa America

Autsaideriais laikyti jamaikiečiai atkakliai grūmėsi visų rungtynių metu. Pirmame kėlinyje abi komandos kamuolį kontroliavo identišką laiko tarpą, o pagal atliktus smūgius pirmavo Jamaikos futbolininkai – 5:3. Tiesa, bene vienintelę pavojingą ataką pirmoje rungtynių dalyje sukūrė urugvajietis C.Rodriguezas, kurio smūgį 37-ą min. atrėmė Jamaikos rinktinės vartininkas Duwayne‘as Kerras.

52-ą susitikimo minutę Urugvajaus futbolininkas Jose Maria Gimenezas galva atliko perdavimą C.Rodriguezui, kuris proga pasinaudojo bei išvedė savo ekipą į priekį 1:0. Įpusėjus antram kėliniui išlyginti rezultatą galėjo Jamaikos rinktinės puolėjas Gilesas Barnesas, tačiau jo smūgis buvo netikslus. Likusį laiką jamaikiečių pastangos buvo bevaisės.

Šeštadienį (sekmadienio naktį Lietuvos laiku) bus žaidžiamos ir dar vienos B grupės rungtynės, kuriose susitiks Argentinos bei Paragvajaus komandos.

Primename, jog „Copa America“ turnyre jau baigėsi abu A grupės susitikimai: Čilė nugalėjo Ekvadorą 2:0, o Meksikos ir Bolivijos susitikimas baigėsi be įvarčių.