Užtikrintas finišas: po daugiau nei dešimtmečio „AC Milan“ triumfuoja Italijoje

Italijos futbolo „Serie A“ pirmenybėse – ilgai lauktas „AC Milan“ futbolininkų triumfas. Pirmenybių lyderiai paskutiniajame ture svečiuose 3:0 nepaliko vilčių „Sassuolo“ ir iškovojo čempionų trofėjų.
„AC Milan“ iškovojo pergalę ir tapo Italijos čempionais
„AC Milan“ iškovojo pergalę ir tapo Italijos čempionais / „Scanpix“ nuotr.

Milaniečiai lemiamose rungtynėse juokauti nusiteikę nebuvo ir į visus klausimus dėl šių metų čempiono atsakė dar pirmajame kėlinyje.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo prancūzas Olivier Giroud, 17 ir 32 min. surinkęs dublį, o tašką šiame mače padėjo Franckas Kessie (36 min.).

Tuo pačiu metu vyko ir kitos pretendentės į čempionų titulą Milano „Inter“ rungtynės. Ji namuose taip pat rezultatu 3:0 sutriuškino Genujos „Sampdoria“, bet galutinėje rikiuotėje liko antra, nuo lyderių atsilikusi dviem taškais.

Įvarčius šeimininkams mušė Ivanas Perišičius (49 min.) ir Joaquinas Correa (55 ir 57 min.).

„AC Milan“ į Italijos futbolo pirmenybių sostą sugrįžo po ilgesnės nei 10 metų pertraukos – pastarąjį sykį jie vietiniame fronte triumfavo 2010-2011 m. sezone.

20-ąjį titulą klubo istorijoje iškovojęs klubas pagal trofėjus aplenkė „Inter“ (19), o visų laikų rekordininku išlieka Turino „Juventus“ (36).